OBCHOD SO ZNAČKOVOU ELEKTRONIKOU

SLUŽBY


Od začiaku vzniku našej firmy patrí záručný a pozáručný servis TV a video techniky medzi neoddeliteľnú súčasť ponúkaných služieb zákazníkom. Skúsenosti, získané počas dlhoročného pôsobenia v oblasti elektrotechniky a elektroniky, sú zárukou odborného prístupu k zákazníkom. S nástupom digitálnej technológie sa naša firma stala registrovaným predajcom satelitnej platformy Skylink . Zabezpečujeme montáže uvedených systémov pre domácnosti, ale aj TV rozvody pre viac účastníkov.

Zabezpečíme montáž satelitnej techniky na príjem slovenských a českých programov v digitálnej kvalite a to bez žiadnych mesačných poplatkov

Spolupracujeme s významnými splátkovými spoločnosťami pôsobiacimi na našom trhu (Quatro a Home Credit). Žiadosti a zmluvy vybavíme za Vás v ktorejkoľvek z našich predajní bez zbytočného čakania.


Máme dlhoročné skúsenosti a ako top odborník v oblasti elektroniky ponúkame vždy len tie správne riešenia. Preto získajte o produkte čo najviac informácií priamo v predajni a nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí výrobok nielen dobre poznajú, ale ho aj vyskúšali. 

1999 - 2009 © Elektro Astra, Rázusova 64, 052 01 Spišská Nová Ves l Powered by K_CORP, s.r.o. - IT Solution