OBCHOD SO ZNAČKOVOU ELEKTRONIKOU

O SPOLOČNOSTI


ELEKTRO ASTRA

 

Práve ste spoznali skutočných profesionálov v oblasti predaja elektroniky! Váš záujem je pre nás záväzkom. Urobíme všetko preto, aby sme získali Vašu dôveru a presvedčíme Vás, že k odbornej obsluhe patrí aj výborná cena! Ukážeme Vám, že aj kamenná predajňa dokáže konkurovať internetovým obchodom. Ukážeme Vám tiež ochotu skutočne dobre a odborne poradiť. Dokážeme Vám, že ste na správnej adrese, kde Vám vždy poskytneme  objektívne a pravdivé informácie o produkte ešte pred jeho kúpou! 

 

Keďže sme klasická predajňa, našim cieľom nie je osloviť zákazníkov, ktorí nakupujú tovar cez internetové obchody. Ak teda požadujete dodávku televízora na dobierku, či chcete zaplatiť za kameru, ktorú ešte nemáte a kúpiť tak „mačku vo vreci“ ste na nesprávnom mieste. Naša rada preto znie, navštívte nás priamo v PREDAJNI, zavolajte nám na naše telefónne číslo, kde vám ochotne poradíme, napíšte nám na náš e-mail a my Vás budeme spätne kontaktovať. 

Naším cieľom je distribuovať a predávať na trh značkové, spoľahlivé výrobky, ktoré sú kvalitné, dizajnové a tým zaručujú dlhú životnosť. Chceme zákazníkom priniesť vždy aktuálne a najnovšie technológie a trendy, odovzdať im skúsenosti a získané informácie o produktoch a samozrejme predať im produkt ,,šitý“ na mieru, ktorý splní ich očakávania a s ktorým budú maximálne spokojní pri používaní a aj v budúcnosti.


Okrem samotného predaja produktu, chceme zákazníkovi poskytnúť aj nadštandardné služby spojené s predajom elektroniky.

Pôsobíme aj na medzinárodnom trhu a na Slovensku sme jedným z najväčších distribútorov značkovej spotrebnej elektroniky.

1999 - 2009 © Elektro Astra, Rázusova 64, 052 01 Spišská Nová Ves l Powered by K_CORP, s.r.o. - IT Solution